У кожної дитини дрімають задатки будь-яких здібностей.
Ці задатки, як порох: щоб їх запалити,необхідна іскра.
В.Сухомлинський

Обдарована дитина – унікальне явище.
Вона зразу проявляє себе в неординарному мисленні, має свою думку. Вихованці нашої школи дотепні, оригінальні, яскраві. У них широке коло вподобань, інтересів. Такі діти наділені філософським мисленням, пошуком нового, цікавого. Учням притаманні завзяття й наполегливість.
У процесі навчання педагоги нашої школи виявляють індивідуальні й особистісні особливості дітей, вибудовують траєкторію їхнього розвитку, надають педагогічну підтримку й допомогу. В основу функціонування школи закладено чинники: інтелект, духовність, професійне самовизначення, соціалізація.

В даному розділі нашого сайту ми познайомимо Вас з найяскравішими учнями нашої школи