ПЕРЕМОЖЦІ 2016 - 2017 навчальний рік
Всеукраїнських учнівських олімпіад з предметних дисциплін

ПІБ Клас Назва конкурсу … Місце вчитель
місто район
1. Семенець Катерина 10 А Всеукраїнська учнівська олімпіада з української мови та літератури ІІ Петрушенко В.А.
Всеукраїнська учнівська олімпіада з зарубіжної літератури І Карпова С.І.
Всеукраїнська учнівська олімпіада з географії ІІІ Ковальова В.М.
2. Діордєв Іван 8-Б Всеукраїнська учнівська олімпіада з біології І Савенок О.В.
Всеукраїнська учнівська олімпіада з фізики ІІ Василенко О.М.
Всеукраїнська учнівська олімпіада з географії ІІ Ковальова В.М.
3. Кабанець Вікторія Всеукраїнська учнівська олімпіада з зарубіжної літератури ІІІ Іщенко Л.М.
Всеукраїнська учнівська олімпіада з географії ІІ Ковальова В.М.
Всеукраїнська учнівська олімпіада з історії ІІІ Маркова С.Г.
Всеукраїнська учнівська олімпіада з математики ІІІ Шульга Т.М.
Всеукраїнська учнівська олімпіада з біології ІІІ Савенок О.В.
Всеукраїнська учнівська олімпіада з української мови та літератури ІІІ Журавель О.М., Конончук Л.О.
4. Шаповалова Катерина 8-Б Всеукраїнська учнівська олімпіада з математики І Руфанова І.І.
5. Комарська Анна 8-Б Всеукраїнська учнівська олімпіада з математики ІІІ Руфанова І.І.
6. Сапон Анастасія Всеукраїнська учнівська олімпіада з педагогіки та психології ІІІ Бєлінська М.О.
7. П’ятницька Анна Всеукраїнська учнівська олімпіада з образотворчого мистецтва ІІІ Крочук І.І.
8. Кухарук Наталія Всеукраїнська учнівська олімпіада з образотворчого мистецтва ІІ Крочук І.І.
9. Вієвський Лука Всеукраїнська учнівська олімпіада з комп’ютерної графіки ІІ Брухно В.І.
10. Рублова Вікторія Всеукраїнська учнівська олімпіада з зарубіжної літератури ІІІ Іщенко Л.М.
11. Баштова Анна Всеукраїнська учнівська олімпіада з зарубіжної літератури ІІІ Іщенко Л.М.
12. Севрук Наталія Всеукраїнська учнівська олімпіада з трудового навчання ІІ Ципле М.М.
13. Табуровська Вікторія Всеукраїнська учнівська олімпіада з трудового навчання ІІІ Ципле М.М.
14. Дроздова Каріна Всеукраїнська учнівська олімпіада з трудового навчання ІІІ Ципле М.М.
15. Коваленко Назар 11А Всеукраїнська учнівська олімпіада з історії ІІІ Маркова С.Г.
16. Медведенко Дмитро 4-Б Квест з математики серед учнів 4-х класів Святошинського району ІІ МихайленкоР.М.
Кiлькiсть переглядiв: 197

Дата останньої зміни 18 Вересня 2018

Фотогалерея