В Україні 21 листопада відзначають День Гідності

«Цього дня 5 років тому українці вийшли з мирним протестом на майдан Незалежності в Києві, щоб відстояти свої цінності та свободу. Після того були важкі місяці протистоянь, жорстокі розгони та вбивства мирних громадян. Важкою ціною українці вистояли і перемогли!

Світла пам’ять загиблим!» –

В ЗЗСО № 223 Святошинського району м. Києва відзначення цього дня стало традицією. Адже учень нашої школи Герой України Дмитро Максимов був учасником цих трагічних подій на Майдані, де і загинув.

Коли крізь розпач випнуться надії
І загудуть на вітрі степовім,
Я тоді твоїм ім’ям радію
І сумую іменем твоїм.
Коли грозує далеч неокрая
У передгроззі дикім і німім,
Я твоїм ім’ям благословляю,
Проклинаю іменем твоїм.
Коли мечами злоба небо крає
І крушить твою вроду вікову,
Я тоді з твоїм ім’ям вмираю
І в твоєму імені живу!

На заході були присутні гості: начальник управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в м. Києві державної адміністрації Юрій Дубовецький та Романенко Ірина, начальник відділу з питань внутрішньої політики та зав’язків з громадськістю районної державної адміністрації, учнівська та батьківська громадськість школи.

Сьогодні, в час змін, нашим святим обов’язком є відродження країни утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.