«16 днів проти насилля»

У рамках акції «16 днів проти насилля» класним керівником 6-Б класу Войтко Марією Миколаївною було проведено виховний захід «Його величність конфлікт»
Насилля — це загальна проблема, а також одна з найбільш розповсюджених у світі форм порушення прав людини. Домашнє насилля вважається серйозною проблемою в кожній країні де вивчається це питання. З’ясовано, що причиною насилля є зіткнення протилежних інтересів і поглядів, напруження і крайнє загострення суперечностей, що призводить до активних дій, ускладнень, боротьби, що супроводжуються складними колізіями тобто конфлікт. Тому завданням заходу стало: надати учням поняття про конфлікти, їх види, вплив конфліктів на здоров’я; формувати в учнів вміння адекватного оцінювання життєвих ситуацій; вміння обирати шляхи вирішення спільних проблем;вчити учнів запобігати конфліктних ситуацій та при їх виникненні вміти розв’язувати конфліктні ситуації; розвивати в учнів розуміння почуттів і потреб інших людей; виховувати в учнів толерантне ставлення до чужих поглядів і переконань, товариські стосунки. Діти розглянули конкретні конфліктні ситуації і шляхи їх вирішення. Кожен висловив свою думку і своє бачення стосовно певної ситуації.
Учні дійшли висновку, що будь-який конфлікт можна вирішити мирним шляхом, без суперечок, утисків та образ.