Казкова подорож учнів 1-А, 1-Б, 1-В, 2-В, 4-В класів на фабрику ялинкових прикрас протягом грудня 2013 року
Передноворічна метушня змушує нас вірити в диво, чекати здійснення мрій. Очікують дива не тільки діти, а й дорослі, хоча вони вже давно не вірять у казки, але в душі кожен немов дитина очікує чогось нового та неймовірного. Відчуття свята просто літає в повітрі. Відчуття свята, яке приносить в дім чарівну, магічну казку. І ця казка починається з маленької блискучої новорічної кульки...
А що ви знаєте про ялинкові іграшки?
Про це більш детально захотіли дізнатися учні нашої школи, які вирушили на екскурсію до Фабрики ялинкових прикрас (смт. Клавдієво Київської області) і зрозуміли, що виготовлення іграшок - досить складна і трудомістка робота. Щоби бути такими красивими і оригінальними, ялинкові прикраси проходять багато процесів, які діти побачили на власні очі під час подорожі на фабрику.