Акція “16 днів проти насильства”

Метою проведення акції “16 днів проти насильства” є привернення уваги громадськості до актуальної для українського суспільства проблеми подолання насильства в сім’ї, щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків

Світовою громадськістю насильство визнано одним із ключових моментів, які ставлять людину в залежне становище, наносять величезну моральну шкоду суспільству і є перепоною на шляху подолання нерівності і дотримання людських прав. Без подолання цього соціально небезпечного явища неможливо створити умови для самореалізації людини, реалізації принципів рівних прав, свобод і можливостей кожного громадянина.

Безумовно, проблема насильства в родині є досить гострою для України. Її небезпечність полягає в тому, що прояви насильства і жорстокості в сім’ї не лише руйнують гармонію і злагоду в родині, а й виступають однією з передумов злочинності в суспільстві загалом. Ця проблема небезпечна ще й тим, що від неї страждають діти. Страждають не лише від насильства стосовно себе, а й, спостерігаючи за насильством у своїй сім’ї, у майбутньому переносять цей негативний досвід у власне життя. З метою попередження насильства в школі проведено ряд заходів: для 5-8 кл проведено соціальні диктанти, конкурс малюнків «Ні! Насильству в сім’ї» для учнів 1-7 кл., семінар «Запобігання торгівлі людьми та сексуальному рабству» 10-11 кл., «Розвиток у сучасної молоді культури толерантності»- круглий стіл для вчителів, батьків, учнів, громадськості.

/Files/images/akts_/IMG_1990.JPG/Files/images/akts_/IMG_1987.JPG/Files/images/akts_/IMG_1985.JPG/Files/images/akts_/IMG_1981.JPG/Files/images/akts_/IMG_1978.JPG