Майстер-клас для голів первинних профспілкових організацій Тема: «Засідання профспілкового комітету по підготовці до звітних зборів»

23 грудня 2013 року

ХІД ЗУСТРІЧІ

Майстер-клас був структурований по блоках.

В першому блоці, за традицією адміністрації середньо загальноосвітньої школи № 223, було представлено творчу презентацію педагогічного і управлінського досвіду школи.

В ІІ блоці майстер-класу головами профспілкових комітетів були розглянуті актуальні питання :

* Проект звіту про роботу профспілкового комітету за 2013 рік

* Підготовка та проведення звітних зборів первинної профспілкової організації

* Про проект рішення звітних зборів

* Про проект плану роботи профспілкового комітету на 2014 рік

* Розгляд заяв вчителів на отримання грошової допомоги

В ІІІ блоці заходу були підведені підсумки зустрічі

Зустріч підготували і провели

* Голова Святошинської районної у м. Києві організації профспілки працівників освіти і науки Заворітько Людмила Олексіївна

* Олійник Ірина Миколаївна - директор середньої загальноосвітньої школи № 223

* Олексієнко Варвара Миколаївна - заступник директора з методичної роботи СЗШ № 223

* Савенок Олена Василівна – голова профспілкового комітету СЗШ № 223